Aktualności Polskiego Towarzystwa Okulistycznego Strona 1 z 14

Młody Okulisto, wypełnij ankietę potrzeb szkoleniowych SOE YO i zapoznaj się z newsletterem

Młody Okulisto, wypełnij ankietę potrzeb szkoleniowych SOE YO i zapoznaj się z newsletterem 19.09.2019

SOE YO pracuje nad projektem dotyczącym różnic w szkoleniach w Europie. Wyniki prowadzonego badania pozwolą lepiej zrozumieć różnice programów, które istnieją w Europie, a jego głównym celem jest, pewnego dnia, ujednolicenie kształcenia i zmniejszenie różnic pomiędzy programami szkoleniowymi dla rezydentów.

Blok prawny (odcinek 6.) – za nami już połowa serii – sprawdź, jakie wymogi należy spełnić, aby otworzyć gabinet lekarski

Blok prawny (odcinek 6.) – za nami już połowa serii – sprawdź, jakie wymogi należy spełnić, aby otworzyć gabinet lekarski 30.08.2019

Już tylko sześć odcinków dzieli nas od zakończenia cyklu bezpłatnych porad prawnych dla członków PTO. W komentarzach pod najnowszym materiałem lub poprzez formularz kontaktowy mogą Państwo zasygnalizować swoje potrzeby dotyczące kwestii prawno-medycznych, które warto poruszyć w ostatnich materiałach Bloku prawnego.

Podsumowanie kadencji Zarządu PTO 2016-2019

Podsumowanie kadencji Zarządu PTO 2016-2019 28.08.2019

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy, wraz z końcem czerwca upłynęła kadencja obecnego Zarządu PTO. Jako ustępująca Prezes chciałabym podsumować minione lata naszej pracy na rzecz Towarzystwa. Przez ostatnie trzy lata zrealizowaliśmy wiele inicjatyw, które z pewnością zmieniły polską okulistykę i sposób funkcjonowania Towarzystwa.

Kanski dla lekarzy rozpoczynających specjalizację

Kanski dla lekarzy rozpoczynających specjalizację 12.08.2019

Polskie Towarzystwo Okulistyczne, dzięki grantowi otrzymanemu od Thea Polska Sp. z o.o. , podobnie jak w ubiegłych latach wspiera lekarzy rozpoczynających specjalizację z okulistyki umożliwiając lekarzom otrzymanie podręcznika „Okulistyka Kliniczna”.

Kolejny odcinek bezpłatnych porad prawnych – przegląd orzeczeń w sprawie błędów w sztuce lekarskiej – oglądaj i zadawaj pytania!

Kolejny odcinek bezpłatnych porad prawnych – przegląd orzeczeń w sprawie błędów w sztuce lekarskiej – oglądaj i zadawaj pytania! 30.07.2019

Zachęcamy do zapoznania się z 4. odcinkiem cyklu. Zobacz, jakie rodzaje odpowiedzialności prawnej spoczywają na lekarzach i jakie było postępowanie w przypadku wybranych błędów medycznych.

Kwalifikacja pacjenta z zaćmą i astygmatyzmem w praktyce - postępowanie krok po kroku

Kwalifikacja pacjenta z zaćmą i astygmatyzmem w praktyce - postępowanie krok po kroku 18.07.2019

Kolejny webinar PTO już 12 sierpnia 2019r. !

Zmarł profesor Luc Missotten, wieloletni prezydent SOE

Zmarł profesor Luc Missotten, wieloletni prezydent SOE 01.07.2019

Sprawdź co nowego w AAO w ramach współpracy z PTO – Platforma One Network

Sprawdź co nowego w AAO w ramach współpracy z PTO – Platforma One Network 26.06.2019

Wyjątkowy, jubileuszowy L. Zjazd Okulistów Polskich już za nami - fotoreportaż

Wyjątkowy, jubileuszowy L. Zjazd Okulistów Polskich już za nami - fotoreportaż 17.06.2019

Wszystko co dobre, szybko się kończy i tak też było w przypadku L. Zjazdu Okulistów Polskich - organizowanego od 50 lat spotkania specjalistów z Polski i z zagranicy, które w tym roku odbyło się w Warszawie w dniach 6-8 czerwca 2019.

Komunikat dla skarbników oddziałów Towarzystwa

Komunikat dla skarbników oddziałów Towarzystwa 05.06.2019