Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy Okuliści!

Serdecznie zapraszamy do udziału w 54. Zjeździe Okulistów Polskich, który tym razem będzie gościł w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Zjazd odbędzie się w centralnym punkcie miasta, w Centrum Konferencyjnym Hotelu Novotel, położonym tuż obok Starego Browaru i w niewielkiej odległości od Starego Rynku.

W roku 2023 głównymi tematami, omawianymi podczas Zjazdu będą: Schorzenia Siatkówki, Okulistyka Dziecięca i Strabologia, Neurookulistyka i Elektrofizjologia Kliniczna, Chirurgia Refrakcyjna oraz Chirurgia Zaćmy. Odbędą się także sesje specjalne: Sesja Poświęcona Badaniom Podstawowym i Klinicznym w Okulistyce (PIKO), Sesja Członków Ukraińskiego Towarzystwa Okulistycznego, Sesja Młodych Okulistów i Klubu 40, Sesja Pielęgniarska oraz Sesje Varia.

Mamy nadzieję, że tak szeroki wachlarz tematów nie tylko zachęci Państwa do udziału, jako słuchaczy, ale także do zgłaszania prezentacji ustnych oraz plakatowych, którymi zechcecie się Państwo podzielić.

Przygotowujemy dla Państwa również ciekawą ofertę kursową i warsztatową, która już wkrótce pojawi się na stronie Zjazdu.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: https://zop2023.pl/
Czekamy na Państwa w Poznaniu!


Prof. dr hab. n. med. Bożena Romanowska-Dixon
Prezes Polskiego Towarzystwa Okulistycznego
Przewodnicząca Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

Prof. dr hab. n. med. Marcin Stopa
Wiceprzewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego