Oficjalne oświadczenie Komitetu Wykonawczego SOE

Kongres SOE 2021
 odwołanie i ogłoszenie serii seminariów internetowych SOE

W związku z trwającą pandemią oraz z uwzględnieniem zmieniających się ograniczeń w podróżowaniu po Europie i świecie, Komitet Wykonawczy podjął bardzo trudną decyzję o odwołaniu Kongresu SOE 2021 jako bezpośredniego spotkania. SOE proponuje zamiast tego zorganizowanie serii webinariów pod koniec 2021 roku i wkrótce ogłosi pełny planowany program.

Nasze następne spotkanie na żywo odbędzie się w SOE 2023 od czwartku 15. do soboty 17. czerwca 2023 roku. I pozostanie w Pradze, w Centrum Kongresowym. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem osobiście i podzielenie się naszymi wspólnymi celami łączenia europejskich i międzynarodowych okulistów w ramach dalszej edukacji okulistyki ogólnej poprzez sesje na żywo oraz osobiste interakcje i dyskusje.

Kongres SOE to nie tylko doskonały program naukowy, ale także znaczące możliwości nawiązywania kontaktów, a naszym priorytetem jest zorganizowanie wydarzenia na żywo, podczas którego wszyscy możemy spotkać się ponownie w bezpiecznym miejscu i podzielić się naszą wiedzą poprzez sesje na żywo i dyskusje.

Czekamy na Ciebie w Pradze w czerwcu 2023 roku.

Z najlepszymi życzeniami,
Wagih Aclimandos
Prezes Europejskiego Towarzystwa Okulistycznego